To main content

Перенавчання жінок та дівчат
з-поміж ВПО будівельним професіям при підтримці
DKH (Німеччина)

Оголошується набір на другий навчальний курс (лютий- квітень 2025 року)

+380663890205

Запишіться для отримання більш детальної інформації

+380

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з нашою

політикою конфіденційності.

Стартував другий потік навчання жінок ВПО за будівельними спеціальностями
У Дніпрі розпочався другий курс навчання для жінок із числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Вони освоюють професії маляра та лицювальника-плиточника (3 розряд) завдяки фінансовій підтримці німецького фонду Diakonie Katastrophenhilfe.

Навчання триває три місяці, протягом яких учасниці отримують теоретичні знання та практичні навички роботи з сучасними будівельними матеріалами та технологіями. Отримані знання дозволять випускницям не лише знайти роботу у будівельних компаніях, а й розпочати власну справу у сфері ремонту та оздоблювальних робіт.

Крім професійної підготовки, організатори навчання пропонують менторську підтримку та можливість отримати гранти на розвиток власного бізнесу. Це важливий крок для підтримки жінок, які через війну втратили свої домівки та стабільний дохід. Завдяки цій ініціативі вони отримують шанс відновити своє життя, знайти фінансову незалежність та реалізувати себе у новій професії.

📞 050-336-05-70
📞 066-389-02-05
Наразі триває набір на наступний курс.
Зареєструватися можна за телефонами:
Diakonie Katastrophenhilfe про проєкт
Три місяці наполегливої праці, нових знань та практичних навичок -
і ось настав довгоочікуваний момент! Дівчата з числа внутрішньо переміщених осіб,які навчалися в рамках проєкту навчання жінок будівельним професіям за фінансової підтримки німецького фонду Diakonie Katastrophenhilfe. Жінки отримали свідоцтва державного зразка за будівельними спеціальностями «Маляр» та «Лицювальник-Плиточник» (Розряд 3). Протягом трьох місяців учасниці опановували професійні навички, працювали з сучасними матеріалами, вчилися якісно виконувати малярні та плиткові роботи. Навчання включало як теоретичну підготовку, так і практичні заняття, що дозволило дівчатам здобути впевненість у своїх силах.
«Я навіть не уявляла, що зможу працювати в будівництві, але це навчання відкрило для мене нові можливості. Тепер я знаю, як якісно класти плитку та робити ремонтні роботи»
ділиться своїми враженнями одна з випускниць Олена
Перспективи та підтримка
Отримані знання дозволять жінкам розпочати власну справу або працевлаштуватися в будівельних компаніях. Окрім цього, організатори навчання надають випускницям менторську підтримку та можливість отримати гранти на розвиток власної справи.

Це ще один важливий крок у створенні можливостей для жінок, які вимушено залишили свої домівки, та допомагає їм відновити своє життя, отримати фінансову незалежність та реалізувати себе у новій професії.

🎉 Вітаємо всіх випускниць та бажаємо їм успіхів у професійному шляху!
Завершується виробнича практика..
Завершується виробнича практика у першого потоку в рамках проєкту "Навчання та перекваліфікація 90 жінок з-поміж ВПО новим будівельним спеціальностям з метою їх подальшого працевлаштування до будівельних компаній та створення будівельних самозайнятих колективів".
Всі слухачки вдосконалили свої навички набуті під час навчання.

"В училищі ми вивчали алфавіт,а тут ми навчилися читати", говорить пані Інна, яка обрала для себе спеціальність плиточника-лицювальника.

Всіх учасниць переповнюють позитивні враження та емоції!
ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ
Від теорії до практики вже перейшли учасниці першого потоку проєкту з перенавчання жінок на будівельні професії. Місцем виробничої практики для наших слухачок став 9-ти поверховий житловий будинок, пошкоджений восени 2024 року, куди було пряме влучання російської ракети. Це перший практичний досвід для міста, коли відбудовують багатоповерховий будинок з такими руйнуваннями. Відновленням будинку займається будівельна компанія ТОВ "ДНІПРО - БУДСЕРВІС", яка надала можливість закінчити процес навчання, взяла на себе організацію та проведення виробничої практики.
Така співпраці стала можлива, завдяки колаборації БО «Пліч-о-Пліч», Інспекція з питань праці та самозайнятості м. Дніпра та будівельників. Наразі слухачки займаються укладанням керамічної плитки у відновлених квартирах, за ними слідують маляри, які займаються поклейкою шпалер та фарбуванням.

«Практичні заняття, які були у нас в училищі це база, зараз же ми удосконалюємо набуті знання та вчимося новому…нового під час укладання плитки дійсно багато- це кути, фігурні вирізи, але ми стараємося, бо розуміємо, що вже робимо для людей. Приємно розуміти, що це моя робота і тут будуть жити люди», говорить пані Інна учасниці проєкту, яка є переміщеною особою з Харкова.

Ми дуже вдячні за пильну увагу до наших студенток з боку будівельників, які працюють поруч, керівництву ТОВ "ДНІПРО - БУДСЕРВІС", а також майстру з виробничої практики ПТУ, який активно включений в процес консультування слухачок на будівельному майданчику.
Місто Дніпро стало прихистком для десятків тисяч вимушених переселенців, а зараз саме вони відбудовують зруйноване ворогом житло місцевих жителів. Це не просто процес відбудови, це символ незламності, коли люди об'єднується заради спільної мети — відновити те, що було втрачене.

Разом з тим, вже напочатку лютого до навчання приступають студентки другого потоку, набір в який ще триває, бажаючі можуть записатися за номерами: 066-389-02-05 чи 050-336-05-70.

Проєкт реалізується БО «Пліч-о-Пліч» за фінансової підтримки Diakonie Katastrophenhilfe та діє за дорученням Уряду Німеччини.
Сила змін: психологічна підтримка на шляху до нових можливостей
Через військові дії в Україні тисячі жінок були змушені залишити свої домівки, адаптуватися до нових умов життя та долати численні труднощі. Внутрішньо переміщені особи (ВПО) стикаються з емоційним вигоранням, тривогою, депресією та іншими психологічними проблемами. У таких умовах допомога професійного психолога стає не просто бажаною, а необхідною. Розуміючи цю потребу, БО «Пліч-о-Пліч» в рамках реалізації проєкту «Навчання та перекваліфікація 90 жінок з-поміж ВПО новим будівельним спеціальностям з метою їх подальшого працевлаштування до будівельних компаній та створення будівельних самозайнятих колективів» у партнерстві з Diakonie Katastrophenhilfe, організували серію тренінгів з психологічного розвантаження. Слухачки долучаються до супервізійних груп з професійними психологами, щоб обговорювати життєві ситуації, свої хвилювання та отримувати підтримку та знання.
Психологічна підтримка – це не слабкість, а важливий крок до відновлення внутрішньої рівноваги та покращення якості життя. Жінкам ВПО необхідно дбати про своє психологічне здоров’я, адже це допоможе не лише їм, а й їхнім родинам адаптуватися до нових обставин та будувати майбутнє з вірою у краще.